Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Transit

7 000 ЕУР

Се продава од: Meti 30 јун. 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Transit
Ford
Leaflet
Кон почеток