Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kombe Ford Transit

1 600 ЕУР

Се продава од: Serkan Tekeshanoski 21 авг. 18:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Transit
Kombeto e vo odlicna sostojba
4 novi gumi
servis praven
moze i zamena za kola
Serkan Tekeshanoski
078398589
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации