Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD TRANSIT CONNECT 1.8 TD

2 500 ЕУР

Се продава од: ZORAN 26 мај 11:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
Transit
PRODAVAM FORD CONNECT VO ODLICNA BESPREKORNA SOSTOJBA.
ORIGINALNI 140.000 KM
2004 GODINA
REDOVNO SERVISIRAN
TOVARAN SO LESNA ROBA
NOV AKUMULATOR
FABRICKA BOJA
MOTOR 1.8 TD, 75 KS
MINIMALNA POTROSUVACKA
Leaflet
Кон почеток