Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD TRANSIT VE 120 RI TOVARNO

0 МКД

Се продава од: STEFAN NAJDOV 24 окт. 13:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
Transit
SE PRODAVA FORD TRANSIT VE 120 RI TOVARNO
VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA
GODINA NA PROIZVODSTVO 2007
POMINATI KILOMETRI 343185 km.
VAZNOST NA REGISTRACIJA 24.09.2019 GOD.
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT LICE STEVO
STEFAN NAJDOV
078238171
Leaflet
Кон почеток