Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD TRANSIT VE 304 RI

0 МКД

Се продава од: STEFAN NAJDOV 26 окт. 10:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
Transit
SE PRODAVA VOZILO FORD TRANSIT VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA.
GODINA NA PROIZVODSTVO 2008
POMINATI KILOMETRI 309000km.
REGISTRACIJA SO VAZNOST DO 13.03.2019
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT LICE STEVO
STEFAN NAJDOV
078238171
Leaflet
Кон почеток