Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD TRANSIT VE 468 RI

0 МКД

Се продава од: STEFAN NAJDOV 24 окт. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
Transit
SE PORDAVA FORD TRANSIT TOVARNO VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA
GODINA NA PROIZVODSTVO 2007
POMINATI KILOMETIR 310000 km.
REGISTRACIJA SO VAZNOST DO 19.02.2019
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT LICE STEVO
STEFAN NAJDOV
078238171
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации