Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Great Wall Voleex C10 1.5 rent a car

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje Денес 16:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
Chevrolet Cruze 1.6  5 500 ЕУР
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 ЕУР
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Great Wall
Модел
Voleex C10
Се продава Great Wall Voleex 1.5 бензин,
Атестирана кука,
Цена:3.500еур не е фиксна,
Моб. 070-429-049
LD Energy Internacional-Skopje
LD Energy Internacional-Skopje
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
VW Passat -15  rent a car 77 ЕУР
Кон почеток