Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Great Wall Voleex 1.5

Оглас од претпријатие Се продава од: Macedonia Car Rent 20 јул. 16:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
Chevrolet Cruze 1.6  6 000 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Great Wall
Модел
Voleex C10
Registrirano do 2019god,
Zelen karton,
Atestirana kuka,
Cena 4.000eur
Macedonia Car Rent
Рента кар агенции
Bul. Partizanski Odredi br.80/2-lok25, Business Center Antiko
070429049
[email protected]
Macedonia Car Rent
070429049
Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

VW POLO -11 5 500 ЕУР
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
Mercedes E 220 5 900 ЕУР
Кон почеток