Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Great Wall Voleex C10 1.5

3 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Macedonia Car Rent Вчера 15:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

7 Огласи во продавницата

VW POLO -11 5 500 ЕУР
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
Opel Corsa 3 800 ЕУР
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Great Wall
Модел
Voleex C10
Се продава Great Wall Voleex 1.5 бензин,
Атестирана кука,
Цена:3.900еур не е фиксна,
Моб. 070-429-049
Macedonia Car Rent
070429049
Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

7 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
Opel Corsa 3 800 ЕУР
Кон почеток