Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda

3 000 ЕУР

Се продава од: Burim 19 авг. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.420 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Honda
Модел
Accord
Shitet vetura me tagra gjermanis, vetura esht shum e mir per me shum informata lajmerohi ne telefon 0 7 0 6 6 2 2 2 9
Burim
Leaflet
Кон почеток