Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA ACCORD VO ODLICNA SOSTOJBA

6 800 ЕУР

Се продава од: МИРО 14 јан. 09:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Honda
Модел
Accord
Продавам Хонда Акорд 2006 г. 2000cm3,155KS , 187.000 км, во одлична состојба ,прв сопственик , заменета ламела ,кочнички плочки ,нов акумулатор, со колата доаѓаат дополнително 4 алуминиумски бандажи со зимски гуми, седишта Алкантара кожа .Редовно сервисирана во Макпетрол-Хонда сервис .Регистрирана до Август 2021 г.
МИРО
070206699
Leaflet
Кон почеток