Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA HONDA ACORD

4 500 ЕУР

Се продава од: aneta Вчера 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Honda
Модел
Accord
Honda Accord..2003 godina,2000 kubici,160 konski sili,185.000 km.PRV SOPSTVENIK kupena vo Makpetrol..Cena 4500 Evra
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации