Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA CR-V 2.0 147KS

Се продава од: Honda 20 ноем. 19:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
SUV
Марка
Honda
Модел
CR-V
HONDA CR-V 2.0 147KS
-BENZIN PLIN
-4X4
-4 ZIMSKI GUMI
-REGISTRIRANA DO 09 2020god
-NAPRAVEN E GOLEM SERVIS
-VOZILOTO E EKSTRA ZACUVANO
Leaflet
Кон почеток