Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA CR-V 2.0 i-VTec 155hp -10

10 000 ЕУР

Се продава од: Влатко 17 фев. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Honda
Модел
CR-V
Прв сопственик.
Изминати 176.000 км
Очувано возило /каросериски и внатрешност/
Влатко
075455011
Кон почеток