Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda Cyvic Hybrid 1.3

5 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UAZ PATRIOT 17 септ. 00:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UAZ PATRIOT

UAZ PATRIOT

12 Огласи во продавницата

UAZ PICKUP 4X4 16 850 ЕУР
UAZ PROFI FRIGO Razladno do -20 C 20 000 ЕУР
Buhanka Ekspedicija 4x4 UAZ 19 990 ЕУР
UAZ Hunter 4x4 14 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Марка
Honda
Модел
Civic
Honda Civic Hybrid 1.3 Automatic so se ekstra (cruise control, grejaci na sedista, sport drive i mn. dr) vo odlicna sostojba TOP
Registrirana
UAZ PATRIOT
Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена. Информации на 072 277 094
Посетете ја нашата продавница
Индустриска бб Прикажи на мапата
032 630 230
http://www.uaz.mk/
UAZ PATRIOT
032 630 230
Leaflet
UAZ PATRIOT

UAZ PATRIOT

12 Огласи во продавницата
UAZ Classic Buhanka 8+1 4х4 Bus 16 450 ЕУР
UAZ PATRIOT Optimum 23 700 ЕУР
UAZ HUNTER 4x4 DSL Trophy 19 900 ЕУР
Buhanka Ekspedicija 4x4 UAZ 19 990 ЕУР
Кон почеток