Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA CIVIC 2.2 i-ctdi 140hp

5 500 ЕУР

Се продава од: Vesna 07 фев. 18:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Honda
Модел
Civic
Се продава Honda Civic 2.2 i-ctdi 140hp донесена од Германија со возење. Комплетно сервисирана, сменето е масло, филтри, клинаст каиш. Поседува нови зимски гуми и алуминиумски бандаши (огинал Honda). Колата е со шест-степен менувач и мотор на ланче euro4. Има многу опрема и команди на волан. Нема да имате никакви дополнителни трошоци, притоа возилото е регистрирано до 23 Јануари 2021 година.
Leaflet
Кон почеток