Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda Civic 1.4 90ks -98

2 400 ЕУР

Се продава од: Daniel 27 ноем. 14:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Honda
Модел
Civic
Kolata e vo odlicna sostoja.Redovno servisirana.Moze da se proba vo sekoe vreme.
Leaflet
Кон почеток