Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA CIVIK 1.4

1 000 ЕУР

Се продава од: Meto 17 јун. 09:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Honda
Модел
Civic
Се продава Honda Civik 1.4 во одлична состојба, неувезувана, Купена во Макпетрол со реална километража
Leaflet
Кон почеток