Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA CIVIC 1.8 BENZIN 103kw

6 250 ЕУР

Се продава од: Darko 26 ноем. 14:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Honda
Модел
Civic
Honda Civic 1.8 benzin/plin-(atestiran) 140ks
2008 godina registrirana do 09/21
Civicot e besprekoren vo perfektna sostojba
4 zimski novi gumi
TEL. 070 906 846
Кон почеток