Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda Civik

650 ЕУР

Се продава од: Goran 21 јун. 10:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
Седан
Марка
Honda
Модел
Civic
Se prodava honda civik od prv gazda so orginal 249000 iljadi kilometri so plin atest za podetalni informacii javete se na brojot
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации