Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA CIVIC 2.2 CDTI EXECUTIVE TUNING

6 500 ЕУР

Се продава од: ice 25 мај 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Honda
Модел
Civic
Se prodava HONDA CIVIC 2.2 CDTI proizvedena 2006 godina so realna 185000 km so najvisoko nivo na oprema od Honda-Executive.
Voziloto e doneseno so vozenje od CH, kupeno od privaten sopstvenik, so napraven tuning vo ch.
Ima 2 para alu.felni 18 ki so letni i 17 so zimski gumi, 2 kluca, novo radio KENWOOD DPX-5000 BT(bluetooth/cd/usb).
Za poveke informacii javete se.
Cena po dogovor.
Кон почеток