Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda Civic -90 1.5l 16v

Се продава од: Mirko 06 дек. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Honda
Модел
Civic
Cena po dogovor.
Kolata e vo upotrebliva sostojba, no ima defekti.
Registracija do Maj 2020
Leaflet
Кон почеток