Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda Civic 1.4 iS

0 МКД

Се продава од: Томе 19 јун. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Honda
Модел
Civic
се продава Honda- Civic 1.4 iS година: 1996 бензинец, во возна состојба со мали гребатини. За повеќе инфо барајте ме на 071 715 788. Томе, Велес
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации