Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA INTEGRA TYPE R -98

6 850 ЕУР

Се продава од: mitodi 10 фев. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Купе
Марка
Honda
Модел
Integra
PRODAVAM HONDA INTEGRA UVEZENA OD SVAJCARIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA....CIPUVANA VO CH,IMA APEXI AMORTIZERI, INOX AUSPUH,V-TEC CONTROLER,KN FILTER,DVDRADIO PIONIR....KOLATA E E VO ODLICNA SOSTOJBA..........
Leaflet
Кон почеток