Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Honda Jazz 1.4i 2009 Autobern

5 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoBERN 25 ноем. 21:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoBERN

AutoBERN

30 Огласи во продавницата

DAIHATSU CUORE 1.0i 50kw AUTOBERN 2 750 ЕУР
Volvo C30 1.6D 4 900 ЕУР
MITSUBISHI COLT 1.5D AUTOBERN 3 500 ЕУР
Bmw X1 2.0 xDrive 177ks 2010 Autobern 11 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Honda
Модел
Jazz
Се продава HONDA JAZZ 1.4 I-VTEC 73кw.
Година 2009.
Километри 100000.
Од опрема поседува:
-Автоматска клима.
-Фабричко озвучување АUX,USB.
-Aлуминиумски бандажи со гуми во солидна.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Магленки.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 5800€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
070323717
AutoBERN
Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија
Посетете ја нашата продавница
Булевар Србија 3-а Прикажи на мапата
070275098 078355335 071216879
https://www.facebook.com/autobern.mk/
AutoBERN

AutoBERN

30 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz C200 CDI 100kw 7 900 ЕУР
Fiat Grande Punto Evo 1.2i 2014 Autobern 5 300 ЕУР
Peugeot 206+ 1.4i 55kw Autobern 3 800 ЕУР
Seat Leon 1.9TDI 2007 Autobern 4 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации