Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HUMER H3 LUKS

23 000 ЕУР

Се продава од: Toni 16 мај 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Advertiser
Година
2008
Менувач
Автоматски
Километража
110 000 - 119 999
Гориво
Плин / Бензин
Регистрација
Македонска
Боја
Бела
Локација
Карпош, Скопjе
Стил на каросерија
SUV
Марка
Hummer
Модел
H3
Mozna zamena za pomalo
Leaflet
Кон почеток