Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Accent -96 kako nov

Се продава од: Hyndai 03 фев. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Hyundai
Модел
Accent
kolata e vo besprekorna sostojba ne uvezuvana
1.3 1996 so 100.005km so pet vrati
cena po dogovor
tel.076256400
Leaflet
Кон почеток