Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Accent 1.5 CRDI

2 100 ЕУР

Се продава од: Стојанче 16 септ. 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Hyundai
Модел
Accent
Se prodava Hyundai Accent 1.5 CRDI.
-Kupen od salonot na Hyundai Macedonia 2003godina, -Prv sopstvenik,
-Kolata e vo odlica sostojba,
-Redovno servisirana,
-Moze da se vidi vo sekoe vreme.
-Cena: 2100e (cenata ne e fiksna)
-Info: 070498167 ili 070526040
Стојанче
070498167
Leaflet
Кон почеток