Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hundai Atos

0 МКД

Се продава од: Rade 04 септ. 10:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Hyundai
Модел
Atos
Se prodava Hundai Atos vo zacuvana sostojba,registriran do maj 2021 godina, cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток