Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HYUNDAI ELANTRA GLS 2012

8 500 ЕУР

Се продава од: Ahmet 13 септ. 12:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Марка
Hyundai
Модел
Elantra
1.6 MPI 97 kw ( 132 ks )
Kupena od KoreaAuto Trade
Prv gazda
Leaflet
Кон почеток