Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Elantra -13

8 100 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Jovanchev 17 ноем. 15:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Hyundai
Модел
Elantra
Se prodava Hyundai Elantra donesena od Amerika, 1.8 benzin,110 kw,odlicno socuvana so pominati Originalni146,500 km So bogata oprema.Registrirana do 30/12/2020 godina.Cena 8500 evra(vo cenata e vkluceno I vgraduvanje na plinski ured dokolku kupuvacot ima zelba za toa).Bez vgraden plinski ured cenata e 8100 evra.kontakt mobilen 076-241-956 Aleksandar
Aleksandar Jovanchev
076241956
Leaflet
Кон почеток