Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Elantra -13

7 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 07 јан. 22:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Hyundai
Модел
Elantra
Се продава Hyundai Elantra произведена Декември 2013 за пазарот во САД.Донесена од САД и има Македонски таблици.Колата има 1.8 мотор со 110 kw,бензин со 6 брзини и богата опрема.Цената е 7000 евра но можна е и замена за кола 2007-2010 со евентуална ваша доплата(цената за замена е 7500 евра) .Контакт: 076-241-956 Александар ----До 25-ти Јануари има специјална понуда од 6850 евра за купување на колата(во ова не спаѓа замена на кола)
Aleksandar
076-241-956
Leaflet
Кон почеток