Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Hyundai Elantra

8 100 ЕУР

Се продава од: Todor Jovancev 17 ноем. 16:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Hyundai
Модел
Elantra
Se prodava Hyundai Elantra 2013 godina. Uvezena od Amerika na MK tablicki.
Moknost 110 kW, registrirana do 30.12.2020.

Cena 8100 evra.

Povekje info na 076241956
Todor Jovancev
Leaflet
Кон почеток