Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Galloper 2.5d

Се продава од: xxx 14 јан. 16:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Hyundai
Модел
Galloper
akomulator nov novi zimski plus letni gumi kompleten servis izvrseno i mnogu oprema klima el prozori el.retrovizori koza itn...
Leaflet
Кон почеток