Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Getz 1.4 vo odlicna sostojba

2 800 ЕУР

Се продава од: Мирко 07 фев. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Hyundai
Модел
Getz
Продавам Hyundai Getz 1.4 во одлична состојба. Прв сопственик, автомобилот е редовно сервисиран. Година на производство 2006, прва регистрација јануари 2017 и има 100.000 поминати километри. Автомобилот има клима уред, серво волан, електрика на предни стакла, централна брава.
Мирко
076 361 782
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации