Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Getz -04 atest plin

0 МКД

Се продава од: Zlatko 08 мај 08:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Hyundai
Модел
Getz
2004 god.
Atest plin plimont..
Klima
Elektrika
Bez grebka
Registriran 02 2016 god.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации