Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Hyundai Getz vo top sostojba

0 ЕУР

Се продава од: ilemafija6@gmail.com Вчера 05:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Hyundai
Модел
Getz
Kolata e vo top sostojba, donesena e od Germanija.
Carinata e platena I rigistracijata istekuva na 16.06.19
ilemafija6@gmail.com
 
078225576
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации