Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai H-1 -01

0 ЕУР

Се продава од: Elbasan 13 фев. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Hyundai
Модел
H-1
Makina eshte 4x4 2.5 TD ne gjendje shum te mir pune mundesi edhe me ndrim
Cmimi sipas marveshtjes
Elbasan
070263291
Leaflet
Кон почеток