Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai H-1

2 000 ЕУР

Се продава од: Zlatko 18 апр. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Hyundai
Модел
H-1
Hyundai h1 2500kubika
Leaflet
Кон почеток