Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HYUNDAI H-1 -08

Се продава од: Nace 30 ноем. 04:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струга
Стил на каросерија
FamilyBus
Марка
Hyundai
Модел
H-1
Се продава Hyundai H-1 (2008 год.)

Повеќе информации на 070212580 Наце
Leaflet
Кон почеток