Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Lantra

750 ЕУР

1 000 ЕУР

Се продава од: Xxx 14 фев. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Hyundai
Модел
Lantra
Lantra 1.8 gls benzin, Registrirana skoro uste 9 meseci. Ne e na plin. Mali katoseriski zabeleski, kolata e pali vozi, Klimata raboti, ta e cenata.
Leaflet
Кон почеток