Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Lantra

700 ЕУР

Се продава од: Tiho 15 фев. 22:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Hyundai
Модел
Lantra
Voziloto e karavan so klima centralna brava servo I atest plin
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации