Македонски | Shqip | English |

Hyundai Pony -93

Се продава од: zivko 27 јан. 18:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 000 ЕУР

Година: 1993
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Петровец, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Hyundai
Модел: Pony
Kolata e vo odlicna sostojba registrirana so4 rezervni gumi novi. Elektrika na stakla centralna brava.
Нема посетени огласи
Кон почеток