Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Santa Fe 2.0 4WD

5 000 ЕУР

Се продава од: Erce 21 окт. 17:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Hyundai
Модел
Santa Fe
Voziloto e vo prefektna sostojba so full oprema, registrirano do krajot na 2017 g.
Cenata ne e konecna.
Кон почеток