Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Santa Fe -04

3 500 ЕУР

Се продава од: Dragan 22 дек. 20:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Hyundai
Модел
Santa Fe
Ima ful oprema,registriran,servisiran,so zimskii gumi 4x4,greaci na sedista,fabricka kuka.Cenata e fiksna.
Leaflet
Кон почеток