Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Santa Fe odlicna zimska cena

0 ЕУР

Се продава од: Филип 01 ноем. 14:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Hyundai
Модел
Santa Fe
Hyundai Santa fe

Џипот е во одлична состојба, купен е од Hyundai салонот од Скопје. Со сервисна книшка од Hyundai. Има 4 нови летни Тигар гуми и 4 нови Discoverer off road зимни гуми.Електрика на сите стакла, Mp4 player со врадена рикверц камера. 4х4 2.0 110 HP. Возен е во зимски услови и е феноменален во својата изведба. Редовно е сервисиран и е регистриран до Август 2018 година
Се е исправно на него. Мали забелешки на каросерија
Филип
075 223 777
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации