Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ITNO ! HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI MNOGU SOCUVAN

6 000 ЕУР

7 000 ЕУР

Се продава од: Joco Денес 00:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Hyundai
Модел
Santa Fe
- ЏИПОТ Е КАКО НОВ И ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО, ГАРАЖИРАН И МНОГУ СОЧУВАН

- РЕГИСТРИРАН Е ЦЕЛА ГОДИНА (ДО 07 МЕСЕЦ 2021 ГОДИНА)

- 2,2 CRDI - МОЌЕН, ЕКОНОМИЧЕН И ТИВОК МОТОР

- ИСПРАВНА КЛИМА (КЛИМАКТРОНИК)

- ГОЛЕМ БАГАЖЕН ПРОСТОР

- АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ

- ЗАЧУВАНА, ЗДРАВА И ТЕХНИЧКИ ИСПРАВНА КАРОСЕРИЈА, БЕЗ ЗВУЦИ НА ТРОПАЊЕ, ШКРИПЕЊЕ И СЛ.

- ДОЗВОЛЕНА Е ПРОВЕРКА И ПРОБНО ВОЗЕЊЕ

***** НАМАЛЕНАТА ЦЕНА ВАЖИ САМО ЗА ПЛАЌАЊЕ ВО КЕШ, ЗА ЗАМЕНА ЦЕНАТА Е ДРУГА

***** ЏИПОТ Е ОДЛИЧЕН КАКО НА ИЗГЛЕД ТАКА И ЗА ВОЗЕЊЕ И ПАТУВАЊЕ .. .ВИДЕТЕ, ПРОБАЈТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ !


ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 078-712-155

Кон почеток