Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

7 990 ЕУР

10 500 ЕУР

Се продава од: Nake Shteriov 23 јун. 20:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Hyundai
Модел
Santa Fe
Се продава Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI автоматик

2007 год. Прв сопственик, редовно сервисиран со

кожен ентериер и поседува фул опрема и нови

зимски гуми.

За повеќе информации на моб.тел. 078-263-266 Наке.
Nake Shteriov
078 263 266
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации