Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyndai terracan 2.9 crd

4 500 ЕУР

Се продава од: 111 05 окт. 23:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Hyundai
Модел
Terracan
Prodavam odlichno sochuvan Hyundai Terracan 2.9 CRDi,mozhe zamena za automatik 4x4 so moja doplata..
Leaflet
Кон почеток