Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Terracan 2.9 CRDI 4x4 150KS UNIKAT -03

4 150 ЕУР

4 650 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка 28 септ. 10:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Fiat Sedici 1.9JTD 120ks MULTIJET 4X4 ZAMENA  07 4 100 ЕУР
Fiat Stilo 1.9JTD 120ks 87.000km UNIKAT - 07 2 850 ЕУР
BMW 320D 150ks 6 Br GARANCIJA 162.000km -04 -
Mercedes ML 270 CDI 163ks FACELIFT -02 -
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Hyundai
Модел
Terracan
*НОВО*НОВО*НОВО*

Ауто Импорт СРЛ Крива Паланка нуди можност да купите возила на *ЛИЗИНГ* !!!

ЛИЗНИГ СО САМО 15% УЧЕСТВО ОД ЦЕЛОКУПНАТА СУМА НА ВОЗИЛОТО И МОЖНОСТ НА РАТИ ОД 12 ДО 84 МЕСЕЦИ.

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА !!!

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна) - https://s14.postimg.org/9365y3u1t/LOKATION.jpg

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/pages/Auto-Import-SRL/540577779403490

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите или пак
на броевите 078-359-300 / 078-359-179

Се продава: HYUNDAI TERRACAN 2.9CRDI 150KS 4X4
Година на производство: 2003
Километража: 185.000km
Цена: 0

Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-РИКАРДО САЛОН
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-МАХАГОНИ
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-4 НОВИ ГУМИ (ЗИМСКИ)

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто Импорт располага со различни марки на автомобили со проверен квалитет. Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка спроти бензинската пумпа на Макоил.
Visit our store page
Индустриска бр.30 Show on the map
078359300 / 078359179
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
078359179 / 078359300
Leaflet
AUTO IMPORT S.R.L - Крива Паланка
Seat Altea XL 1.9 TDI 105ks REGISTRIRANA+SERV -08 5 200 ЕУР
Reanult Megane 1.5dci 6brizni  UNIKAT  - 08 3 150 ЕУР
Fiat Bravo 1.9JTDm 120ks MULTIJET -08 3 050 ЕУР
Volvo 460 BENZIN/PLIN A TEST KLIMA REG I SERV-96 1 099 ЕУР
Кон почеток